Mercedes-Benz E-Klasse
200 Prestige | AMG Pakket | Sfeerverlichting | Apple Carplay | Gordelaanpassing
Direct kopen, basisprijs: € 28.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.945,-
LEASEPRIJS: € 477,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.789,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz E-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 200 Prestige | AMG Pakket | Sfeerverlichting | Apple Carplay | Gordelaanpassing |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 april 2016 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 95.148 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 477,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-552-RT |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 740 kg |
| Gewicht: | 1.525 kg |
| Wielbasis: | 294 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.265 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeervak sensor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 16" tienspaaks LM velgen
- Bots herkenning systeem
- Dodehoekassistent
- electronic climate control
- Garmin® MAP PILOT
- High-performance LED-koplampen
- Stoelverwarming voor
- Apple Carplay/Android Auto
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur leder en multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar